identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (872)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (300)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Facebook, ja si do te ndryshoje

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Facebook, ja si do te ndryshoje

Mesazh nga Albani prej Wed Aug 24, 2011 12:20 pm

Thelbi i ndryshimeve do te jene, funksione me te thjeshta si dhe perkujdesje me madhe per privatesine.Profili

Tani ky do te quhet "our home on web"
Tani do te jete edhe me e thjeshte qe te zgjedhesh ndermjet kontakteve tuaja. Nje menu e posacme do te lejoje qe ne menyre me te shpejte dhe te thjeshte te zgjedhesh se me cilet do te deshironje te ndaje informacionet. Kjo e fundit do te jete nje program qe afron me ate te Google+. Pra pervec obcioneve tashme prezente si "publik"," vetem per miqte", "e persnalizuar", do te jete e mundur qe te zgjedhesh edhe grupe te vecanta profili.


Tagging
Kur nje perdorues do te jetei tag-uar ne nje foto nga te tjeret, me pare se fotot te behet publike, do te duhet te merret miratimi i tij per kete. Ai mund te vendose nese mund ose jo qe ky veprim te jete publik.


Privacy
Do te jete edhe me e lehte perzgjedhja e atyre perdoruesve te cilet do te kene te drejten te lexojne permbajtjen e informacioneve te gjith secilit. Kjo gje do te jete tashme e mundur edhe per vendndodhjen. Tani jo te gjithe do te mund te mesojne vendndodhjen tende.

Forumi Vizitor
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
(`*•.¸(`*•.¸¸.•*´)¸.•*´ )
«´ •.* I LOVE ALLAH *•´¨`»
(¸.•*´(¸.•*´`*•.¸)`*•.¸ )
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
avatar
Albani

Numri i postimeve : 697
Piket : 2398
Respekti : 100
Date e hyrjes : 12/05/2011
Vend ndodhja : Tirane

http://www.universalb.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi