identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (872)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (300)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Studimi, Jeton në veri, ke trurin e madh

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Studimi, Jeton në veri, ke trurin e madh

Mesazh nga Albani prej Thu Jul 28, 2011 9:55 pm

BRITANI- Jeton në veri? Atëherë truri yt është i madh! Nuk është shaka apo lojë fjalësh, pasi në këtë përfundim kanë aritur studiuesit e Universitetit të Oksfordit.

Studiuesit britanik kanë zbuluar se njerëzit që jetojnë në veri e kanë trurin më të madh se ato që jetojnë në jug.

Sipas studiuesve përmasa e trurit është më e madhe tek ato persona që jetojnë në veri, për shkak atyre u duhet të shohin më qartë në ato lartësi.

Duke analizuar kafka të ndryshme të vendeve të botës dhe zona të ndryshme ka rezultuar se kafkat e personave që jetonin në veri të vendit kishin madhësi më të mëdha se ato që i përkisnin jugut.
(e.m/BalkanWeb)

Forumi Vizitor
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
(`*•.¸(`*•.¸¸.•*´)¸.•*´ )
«´ •.* I LOVE ALLAH *•´¨`»
(¸.•*´(¸.•*´`*•.¸)`*•.¸ )
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
avatar
Albani

Numri i postimeve : 697
Piket : 2398
Respekti : 100
Date e hyrjes : 12/05/2011
Vend ndodhja : Tirane

http://www.universalb.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi