identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Kinezi që ka pirë 1.5 ton benzinë

Shko poshtë

Kinezi që ka pirë 1.5 ton benzinë

Mesazh nga Albani prej Thu Jul 14, 2011 9:35 pm

Një 71-vjeçar kinez ka habitur të gjithë, për faktin se e përdor benzinën si pije. Chen Dejun ka pirë për herë të parë benzinë në vitin 1969, për shkak se ishte i sëmurë me tuberkuloz dhe në fshat i thanë se benzina mund ta ndihmonte. Pasi piu benzinë, Dejun u ndje mirë pas disa orësh dhe për këtë arsye, ai vendosi që të pinte çdo ditë benzinë. 71-vjeçari pi mestarisht 3.5 litra benzinë në ditë, ndërsa llogaritet që ai të ketë pirë plot 1.5 tonë benzinë që prej kohës kur e ka filluar këtë gjë.

Forumi Vizitor
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
(`*•.¸(`*•.¸¸.•*´)¸.•*´ )
«´ •.* I LOVE ALLAH *•´¨`»
(¸.•*´(¸.•*´`*•.¸)`*•.¸ )
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
avatar
Albani

Numri i postimeve : 697
Piket : 2398
Respekti : 100
Date e hyrjes : 12/05/2011
Vend ndodhja : Tirane

http://www.universalb.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kinezi që ka pirë 1.5 ton benzinë

Mesazh nga princesha prej Sat Jul 16, 2011 12:57 pm

ky po qe e ka ne terezi
avatar
princesha

Numri i postimeve : 61
Piket : 124
Respekti : 101
Date e hyrjes : 04/06/2011
Mosha : 28
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kinezi që ka pirë 1.5 ton benzinë

Mesazh nga sidorela prej Sat Jul 16, 2011 1:28 pm

interesante, po si ka mundesi
avatar
sidorela

Numri i postimeve : 18
Piket : 20
Respekti : 100
Date e hyrjes : 24/03/2011
Mosha : 29
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kinezi që ka pirë 1.5 ton benzinë

Mesazh nga Prizenali prej Sat Jul 16, 2011 1:36 pm

me merzi e paska marr haha Laughing
avatar
Prizenali

Numri i postimeve : 46
Piket : 141
Respekti : 100
Date e hyrjes : 27/02/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kinezi që ka pirë 1.5 ton benzinë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi