identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (872)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (300)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Justin Timberlake blen një pjesë të MySpace

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Justin Timberlake blen një pjesë të MySpace

Mesazh nga Blerta Basha prej Fri Jul 01, 2011 9:21 am

Justin Timberlake mund të ketë shumë shpejt një rrjet social të vetin. Por jo thjesht si anëtar, por si pronar.

Aktori 30 vjeçar është në grupin e blerësve të MySpace, prej kohësh në rënie dhe në krizë të thellë financiare.

Marrëveshja është fiksuar për 35 milionë dollarë, shifër shumë e ulët nëse mendohet se News Corp, shoqëria që kishte blerë MySpace në 2005, kishte paguar 580 milionë dollarë.

Megjithatë kompania e drejtuar nga Murdoch do të mbajë një kuotë prej 5% të faqes.
/top channel/
avatar
Blerta Basha

Numri i postimeve : 15
Piket : 19
Respekti : 100
Date e hyrjes : 27/02/2011
Mosha : 33
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi