identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Pershendetje!!!

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Pershendetje!!!

Mesazh nga Jetmiri prej Sun Jun 19, 2011 1:09 am

ore te prezantohem edhe une se me duket nuk jam prezantu akoma........
une quhem Jetmir kam lindur ne Puke dhe jetoj ne Tirane .....shkollen e kena lan nuk mburrem per kete gjo po cti besh i ka jeta keto.............. momentalisht e kemi menjen vetem ke puna dhe asgje tjeter .....te ham noj cik buke edhe ne si te tjeret.....kaq per momentin te tjerat avash avash......hahahahahahahah Smile Smile Smile geek geek geek
avatar
Jetmiri
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 149
Piket : 848
Respekti : 17
Date e hyrjes : 24/01/2011
Mosha : 27
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Muslimanja prej Sun Jun 19, 2011 12:33 pm

Jetmir Mire Se Erdhe Ne Mesin Tone!
Me vones por me mire vone se sa kurre. Per shkollen keq ke bere qe e keni lene. Me vjen mire qe ju paske ven punes, por nuk na tregove se cfare pune ben apo eshte sekret? Gjith te mirat!
avatar
Muslimanja
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 598
Piket : 1922
Respekti : 9
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 39
Vend ndodhja : Tirane

http://islami-puke.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga era prej Sun Jun 19, 2011 12:35 pm

Mire se erdhe! Ky qenka kulmi z.jetmir, si ka mundesi qe tani po beni prezantimin ju, pasi me sa kam pa ju jeni pjese e modreatoreve madje super moderator Basketball
avatar
era

Numri i postimeve : 332
Piket : 870
Respekti : 102
Date e hyrjes : 25/03/2011
Mosha : 29
Vend ndodhja : Tirane

http://forumivizitor.forumo.org/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Redi prej Sun Jun 19, 2011 12:38 pm

Jetmiri shkruajti:ore te prezantohem edhe une se me duket nuk jam prezantu akoma........
une quhem Jetmir kam lindur ne Puke dhe jetoj ne Tirane .....shkollen e kena lan nuk mburrem per kete gjo po cti besh i ka jeta keto.............. momentalisht e kemi menjen vetem ke puna dhe asgje tjeter .....te ham noj cik buke edhe ne si te tjeret.....kaq per momentin te tjerat avash avash......hahahahahahahah Smile Smile Smile geek geek geek
Sa per shkollen mire ja ke ber, ku behet mesim ne shqiperie aman. Po ne Tirane cvend banoni, ?
avatar
Redi
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 338
Piket : 850
Respekti : 12
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 36
Vend ndodhja : Tirane

http://islami-puke.webs.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Muslimanja prej Sun Jun 19, 2011 12:40 pm

era shkruajti:Mire se erdhe! Ky qenka kulmi z.jetmir, si ka mundesi qe tani po beni prezantimin ju, pasi me sa kam pa ju jeni pjese e modreatoreve madje super moderator Basketball
ka prti autobuzin hahahah Razz Rolling Eyes
avatar
Muslimanja
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 598
Piket : 1922
Respekti : 9
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 39
Vend ndodhja : Tirane

http://islami-puke.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Redi prej Sun Jun 19, 2011 12:41 pm

Ut marte mortia mi Muslimanja shkruj mir se na more ftyren mi shejtone affraid
avatar
Redi
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 338
Piket : 850
Respekti : 12
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 36
Vend ndodhja : Tirane

http://islami-puke.webs.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Admin prej Sun Jun 19, 2011 12:46 pm

Jetmir
Prezantimi eshte bere me vones, gjithsesi antaret e ForumiVizitor le te dine se Jetmiri eshte pjese e stafit jo vetem neper faqet e Shoqates Bashkesia Kultura Islame Puke ne internet, por eshte pjese e stafit te Shoqates sone edhe ne realitet. Shpresojme qe kete ver sic ka bere edhe verat e tjera te na bej vizite zyrave tona ne Puke. Edhe nje here suksese Jetmir ne emer te stafit!
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 1312
Piket : 18957
Respekti : 19
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : Shqiperi

http://forumivizitor.forumo.org

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Muslimanja prej Sun Jun 19, 2011 12:48 pm

redi vdeksh ishalla, per inatin tat ashtu do e le Embarassed
avatar
Muslimanja
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 598
Piket : 1922
Respekti : 9
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 39
Vend ndodhja : Tirane

http://islami-puke.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Jetmiri prej Sun Jun 19, 2011 5:49 pm

faleminderit te gjitheve !!!! kete punen e prezantimit as vete nuk e di pse nuk e kam bo......
avatar
Jetmiri
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 149
Piket : 848
Respekti : 17
Date e hyrjes : 24/01/2011
Mosha : 27
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Jetmiri prej Sun Jun 19, 2011 5:50 pm

era shkruajti:Mire se erdhe! Ky qenka kulmi z.jetmir, si ka mundesi qe tani po beni prezantimin ju, pasi me sa kam pa ju jeni pjese e modreatoreve madje super moderator Basketball
ndodh nganjehere edhe te harrojme.....
avatar
Jetmiri
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 149
Piket : 848
Respekti : 17
Date e hyrjes : 24/01/2011
Mosha : 27
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Jetmiri prej Sun Jun 19, 2011 5:52 pm

Redi shkruajti:Sa per shkollen mire ja ke ber, ku behet mesim ne shqiperie aman. Po ne Tirane cvend banoni, ?


shyqyr qe doli nje qe me kupton .........ne laprak jetoj...Smile
avatar
Jetmiri
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 149
Piket : 848
Respekti : 17
Date e hyrjes : 24/01/2011
Mosha : 27
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Jetmiri prej Sun Jun 19, 2011 5:53 pm

Admin shkruajti:Jetmir
Prezantimi eshte bere me vones, gjithsesi antaret e ForumiVizitor le te dine se Jetmiri eshte pjese e stafit jo vetem neper faqet e Shoqates Bashkesia Kultura Islame Puke ne internet, por eshte pjese e stafit te Shoqates sone edhe ne realitet. Shpresojme qe kete ver sic ka bere edhe verat e tjera te na bej vizite zyrave tona ne Puke. Edhe nje here suksese Jetmir ne emer te stafit!


edhe une shpresoj qe do te vi edhe kete vere .....varet nga puna.....
avatar
Jetmiri
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 149
Piket : 848
Respekti : 17
Date e hyrjes : 24/01/2011
Mosha : 27
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Jetmiri prej Sun Jun 19, 2011 6:02 pm

Muslimanja shkruajti:Jetmir Mire Se Erdhe Ne Mesin Tone!
Me vones por me mire vone se sa kurre. Per shkollen keq ke bere qe e keni lene. Me vjen mire qe ju paske ven punes, por nuk na tregove se cfare pune ben apo eshte sekret? Gjith te mirat!

edhe une te uroj gjith te mirat.........persa i perket punes mjafton qe eshte pune kaq.....Smile
avatar
Jetmiri
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 149
Piket : 848
Respekti : 17
Date e hyrjes : 24/01/2011
Mosha : 27
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga ornela prej Sun Jun 19, 2011 6:06 pm

Pershendetje jetmiri,
suksese ne pune meqe nuk paske angazhime dhe qellime te tjera!
avatar
ornela

Numri i postimeve : 19
Piket : 27
Respekti : 100
Date e hyrjes : 09/05/2011
Mosha : 30
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga princesha prej Sun Jun 19, 2011 6:55 pm

Muslimanja shkruajti:Jetmir Mire Se Erdhe Ne Mesin Tone!
Me vones por me mire vone se sa kurre. Per shkollen keq ke bere qe e keni lene. Me vjen mire qe ju paske ven punes, por nuk na tregove se cfare pune ben apo eshte sekret? Gjith te mirat!

Tek profili ky Jetmiri e ka te shkruar se eshte menaxher.
avatar
princesha

Numri i postimeve : 61
Piket : 124
Respekti : 101
Date e hyrjes : 04/06/2011
Mosha : 28
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Brikena prej Sun Jun 19, 2011 7:00 pm

Principesa cfare nuk gjen edhe ti hahahah
avatar
Brikena

Numri i postimeve : 42
Piket : 78
Respekti : 100
Date e hyrjes : 15/03/2011
Mosha : 27
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Perla prej Sun Jun 19, 2011 7:09 pm

Jetmir edhe ai Redi shoku jot eshte, edhe ai qenka pa shkoll. Po sa shkoll keni bere se nuk ne treguat? hahahah Laughing
avatar
Perla

Numri i postimeve : 62
Piket : 110
Respekti : 101
Date e hyrjes : 28/02/2011
Mosha : 38
Vend ndodhja : Itali

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Jetmiri prej Sun Jun 19, 2011 10:17 pm

ornela shkruajti:Pershendetje jetmiri,
suksese ne pune meqe nuk paske angazhime dhe qellime te tjera!

shume faleminderit.... Smile
avatar
Jetmiri
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 149
Piket : 848
Respekti : 17
Date e hyrjes : 24/01/2011
Mosha : 27
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Jetmiri prej Sun Jun 19, 2011 10:19 pm

Perla shkruajti:Jetmir edhe ai Redi shoku jot eshte, edhe ai qenka pa shkoll. Po sa shkoll keni bere se nuk ne treguat? hahahah Laughing

une per vete kam bere 10 klase por do ti maroj te tjerat me korespondense Wink
avatar
Jetmiri
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 149
Piket : 848
Respekti : 17
Date e hyrjes : 24/01/2011
Mosha : 27
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Albani prej Sun Jun 19, 2011 11:21 pm

Jetmiri shkruajti:ore te prezantohem edhe une se me duket nuk jam prezantu akoma........
une quhem Jetmir kam lindur ne Puke dhe jetoj ne Tirane .....shkollen e kena lan nuk mburrem per kete gjo po cti besh i ka jeta keto.............. momentalisht e kemi menjen vetem ke puna dhe asgje tjeter .....te ham noj cik buke edhe ne si te tjeret.....kaq per momentin te tjerat avash avash......hahahahahahahah Smile Smile Smile geek geek geek
E paskam edhe une i shok Razz
Mire se erdhe !
avatar
Albani

Numri i postimeve : 703
Piket : 2418
Respekti : 100
Date e hyrjes : 12/05/2011
Vend ndodhja : Tirane

http://www.universalb.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Blerta Basha prej Sun Jun 19, 2011 11:27 pm

wow, mos me thoni se jeni te gjithe pa shkolle ketu?
avatar
Blerta Basha

Numri i postimeve : 15
Piket : 19
Respekti : 100
Date e hyrjes : 27/02/2011
Mosha : 33
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Elda prej Sun Jun 19, 2011 11:57 pm

Super Moderator jeni me vones,
avatar
Elda

Numri i postimeve : 42
Piket : 74
Respekti : 100
Date e hyrjes : 28/02/2011
Mosha : 23
Vend ndodhja : shkoder

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Elda prej Sun Jun 19, 2011 11:57 pm

Blerta Basha shkruajti:wow, mos me thoni se jeni te gjithe pa shkolle ketu?
hahahaha edhe me qene ashtu?
avatar
Elda

Numri i postimeve : 42
Piket : 74
Respekti : 100
Date e hyrjes : 28/02/2011
Mosha : 23
Vend ndodhja : shkoder

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga LoLa prej Thu Jun 23, 2011 1:01 am

Jetmir mire se erdhe! Komplimente per foton!
avatar
LoLa

Numri i postimeve : 43
Piket : 69
Respekti : 100
Date e hyrjes : 10/04/2011
Mosha : 24
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Redi prej Thu Jun 23, 2011 1:14 am

lola duhet ta kete marr nga google
avatar
Redi
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 338
Piket : 850
Respekti : 12
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 36
Vend ndodhja : Tirane

http://islami-puke.webs.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi