identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Shko poshtë

Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga xixellonja prej Tue Jun 14, 2011 1:54 pm

Fustane dhe modele nuserije:

avatar
xixellonja

Numri i postimeve : 18
Piket : 22
Respekti : 100
Date e hyrjes : 09/06/2011
Mosha : 28
Vend ndodhja : Ulqin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga princesha prej Tue Jun 14, 2011 2:15 pm

Ja edhe disa foto nga une.
avatar
princesha

Numri i postimeve : 61
Piket : 124
Respekti : 101
Date e hyrjes : 04/06/2011
Mosha : 28
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Muslimanja prej Tue Jun 14, 2011 2:18 pm

Shume te bukura, ja edhe disa foto te tjera nga une.
avatar
Muslimanja
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 598
Piket : 1922
Respekti : 9
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 39
Vend ndodhja : Tirane

http://islami-puke.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Muslimanja prej Tue Jun 14, 2011 2:19 pm

avatar
Muslimanja
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 598
Piket : 1922
Respekti : 9
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 39
Vend ndodhja : Tirane

http://islami-puke.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Elda prej Tue Jun 14, 2011 2:23 pm

avatar
Elda

Numri i postimeve : 37
Piket : 67
Respekti : 100
Date e hyrjes : 28/02/2011
Mosha : 23
Vend ndodhja : shkoder

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Esila prej Tue Jun 14, 2011 2:27 pm

Marshallah Shume te bukura!
avatar
Esila

Numri i postimeve : 136
Piket : 343
Respekti : 104
Date e hyrjes : 09/06/2011
Mosha : 30
Vend ndodhja : Elbasan

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Jasmina prej Tue Jun 14, 2011 2:32 pm

avatar
Jasmina

Numri i postimeve : 23
Piket : 33
Respekti : 100
Date e hyrjes : 26/02/2011
Mosha : 37
Vend ndodhja : Elbasan

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Jasmina prej Tue Jun 14, 2011 2:32 pm

avatar
Jasmina

Numri i postimeve : 23
Piket : 33
Respekti : 100
Date e hyrjes : 26/02/2011
Mosha : 37
Vend ndodhja : Elbasan

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Jasmina prej Tue Jun 14, 2011 2:33 pm

avatar
Jasmina

Numri i postimeve : 23
Piket : 33
Respekti : 100
Date e hyrjes : 26/02/2011
Mosha : 37
Vend ndodhja : Elbasan

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga dorina prej Tue Jun 14, 2011 2:36 pm

avatar
dorina

Numri i postimeve : 22
Piket : 20
Respekti : 100
Date e hyrjes : 25/04/2011
Mosha : 32
Vend ndodhja : Lezh

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga dorina prej Tue Jun 14, 2011 2:37 pm

avatar
dorina

Numri i postimeve : 22
Piket : 20
Respekti : 100
Date e hyrjes : 25/04/2011
Mosha : 32
Vend ndodhja : Lezh

Mbrapsht në krye Shko poshtë

---> REKLAMA <---

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Tue Jun 14, 2011 2:40 pm

avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 875
Piket : 3203
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga dorina prej Tue Jun 14, 2011 2:41 pm

avatar
dorina

Numri i postimeve : 22
Piket : 20
Respekti : 100
Date e hyrjes : 25/04/2011
Mosha : 32
Vend ndodhja : Lezh

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga dorina prej Tue Jun 14, 2011 2:43 pm

avatar
dorina

Numri i postimeve : 22
Piket : 20
Respekti : 100
Date e hyrjes : 25/04/2011
Mosha : 32
Vend ndodhja : Lezh

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Lorena Spaiu prej Tue Jun 14, 2011 2:46 pm

avatar
Lorena Spaiu

Numri i postimeve : 20
Piket : 41
Respekti : 103
Date e hyrjes : 12/05/2011
Mosha : 29
Vend ndodhja : Paris

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Lorena Spaiu prej Tue Jun 14, 2011 2:48 pm

avatar
Lorena Spaiu

Numri i postimeve : 20
Piket : 41
Respekti : 103
Date e hyrjes : 12/05/2011
Mosha : 29
Vend ndodhja : Paris

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Redi prej Tue Jun 14, 2011 2:49 pm

ore skeni pun tjeter ju e mbusht forumin me fote nusesh ?!
avatar
Redi
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 338
Piket : 850
Respekti : 12
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 36
Vend ndodhja : Tirane

http://islami-puke.webs.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga ersa prej Tue Jun 14, 2011 2:52 pm

avatar
ersa

Numri i postimeve : 58
Piket : 106
Respekti : 101
Date e hyrjes : 25/03/2011
Mosha : 25
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga ersa prej Tue Jun 14, 2011 2:55 pm

avatar
ersa

Numri i postimeve : 58
Piket : 106
Respekti : 101
Date e hyrjes : 25/03/2011
Mosha : 25
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga ersa prej Tue Jun 14, 2011 2:55 pm

avatar
ersa

Numri i postimeve : 58
Piket : 106
Respekti : 101
Date e hyrjes : 25/03/2011
Mosha : 25
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga ersa prej Tue Jun 14, 2011 2:58 pm

avatar
ersa

Numri i postimeve : 58
Piket : 106
Respekti : 101
Date e hyrjes : 25/03/2011
Mosha : 25
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Xheo prej Wed Jun 15, 2011 9:20 pm

shume te bukura, por sa kushtojne?

Xheo

Numri i postimeve : 3
Piket : 3
Respekti : 100
Date e hyrjes : 15/03/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Sweet Angele prej Wed Jun 15, 2011 9:27 pm

Xheo nuk jane per ne po lere mos e pyet me mire
avatar
Sweet Angele

Numri i postimeve : 28
Piket : 42
Respekti : 100
Date e hyrjes : 01/03/2011
Mosha : 27
Vend ndodhja : Elbasan

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Monika prej Sat Sep 03, 2011 5:46 pm

vaaa shume shume sexy,
avatar
Monika

Numri i postimeve : 52
Piket : 131
Respekti : 51
Date e hyrjes : 03/09/2011
Mosha : 28
Vend ndodhja : Sarande

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Prizenali prej Fri Dec 18, 2015 10:20 am

cool
avatar
Prizenali

Numri i postimeve : 46
Piket : 141
Respekti : 100
Date e hyrjes : 27/02/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane dhe modele nuserije Qeshor-Korrik 2011

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi